فرمانده سپاه امام سجاد(ع)نقش دادگستری کل استان هرمزگان را در تحقق امنیت پایدار در اقصی نقاط این استان ،نقشی ممتاز و ستودنی برشمرد .

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان: تضعیف قوه قضائیه و سپاه پاسداران به عنوان استوانه های امنیت کشور ،فضا را برای فعالیت تبهکاران و برهم زنندگان امنیت مردم فراهم می سازد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان هرمزگان ، به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه،سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) به همراه حجت الاسلام والمسلمین رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه و جمعی از کارکنان و پاسداران سپاه امام سجاد(ع) با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان با حجت الاسلام والمسلمین اکبری دیدار نمودند.

سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در جریان این دیدار ، هفته بزرگداشت قوه قضائیه را یادآور حادثه تروریستی و جنایتبار هفتم تیر به عنوان سند مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دهه شصت برشمرد و یادآور شد:ضروریست تمامی مسئولین اهتمام ویژه خود را به منظور بازشناسی و بیان روشنگرانه حوادث تروریستی دهه شصت به نسل جوان معطوف نمایند تا از تحریف تاریخ و تکرار آن چه در جریان تبلیغات انتخاباتی اتفاق افتاد و موجبات آزردگی خاطر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) را فراهم ساخت جلوگیری شود و دشمنان امکان جایگزینی جلاد با قربانی را نیابند.

سردار ترابی نقش دادگستری کل استان هرمزگان را در تحقق امنیت پایدار در اقصی نقاط این استان ،نقشی ممتاز و ستودنی برشمرد و خاطرنشان ساخت:  بی تردید تحقق دستاوردهای پاسداران انقلاب در مقابله با شرارت های جریانات تکفیری تروریستی بدون ایفای نقش فعال و پیشتاز دستگاه قضایی استان در دفع توطئه‌ها با محاکمه و مجازات اخلالگران متصور نبود. 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با بیان اینکه خوشبختانه در نتیجه عملکرد ممتاز دستگاه قضایی در حمایت،  هماهنگی و همراهی با دستگاه های نظامی و امنیتی، در حال حاضر استان هرمزگان در نهایت امنیت به سر می برد؛ تصریح کرد: جریان های تروریستی و خرابکار مجالی برای تحقق اهداف شوم خود نخواهند یافت و در صورت تکرار خباثت ها سیلی محکمتر از  آنچه در عملیات موشکی لیلة القدر  محقق شد دریافت خواهند کرد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن خوشامدگویی به سردار ترابی و دیگر پاسداران انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر به ویژه شهید مظلوم دکتر بهشتی به تشریح اهداف و برنامه های دشمن به منظور تضعیف قوه قضائیه و سپاه پاسداران به عنوان خط مقدم حفاظت از امنیت مردم و کیان نظام مقدس اسلامی پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با اشاره به خط انحرافی که تضعیف جایگاه دستگاه قضایی و پاسداران انقلاب را دستاویزی برای تحقق اهداف و مقاصد خود قرار داده است یادآور شد: تضعیف و نادیده گرفتن جایگاه قوه قضائیه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان استوانه های امنیت کشور فضا را برای فعالیت  خرابکارانه تبهکاران ،مجرمین و برهم زنندگان امنیت مردم فراهم می سازد.

وی با تأکید بر اینکه ارتقاء شاخص امنیت و دستیابی به عمران،آبادانی و توسعه جز با همکاری مردم و تلاش مسئولان حاصل نخواهد شد افزود: برخورداری از امنیت پایدار در سطح استان هرمزگان مرهون هماهنگی و برنامه ریزی در عملکرد دستگاه قضایی ، سپاه پاسداران و نیروهای امنیتی و انتظامی و تعامل بین بخشی در حوزه های مختلف می باشد.

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: تمسک و توجه به فرهنگ ایثارگری و روحیه انقلابی سبب گردیده دستگاه قضایی با وجود تمامی کاستی ها در امکانات و اعتبارات مالی ،مساعی خود را به منظور اعتلای نظام مقدس اسلامی به کار بندد و موجبات یأس و ناامیدی دشمنان را فراهم سازد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.