فراخوان تشکیل باشگاه مدیران، کارشناسان و متخصصان حقوقی:

اعلام آمادگي حقوقدانان و وكلا جهت فعاليت تخصصي در نهادهاي عمومي و خصوصي +فرم ثبت نام


 

حقوقدانان و وکلای محترم می توانند جهت همكاري با مراكز و موسسات متقاضي بهره برداري از خدمات تخصصي حقوقدانان در سمتهاي مختلف مديريتي، كارشناسي،‌مشاوره اي، پژوهشي و... فرم های زیر را تکمیل و ارسال نمایند

سازمان بسيج حقوقدانان در نظر دارد به منظور افزايش ميزان شايسته سالاري در زمينه جذب و همكاري با حقوقدانان در نهادهاي مختلف عمومي و خصوصي، اقدام به تشكيل باشگاه حقوقدانان كشور به منظور شناسايي حقوقدانان نخبه، تحصيلكرده و متخصص حقوقي در زمينه هاي مختلف تخصصي و با سوابق مختلف كاري نمايد. اين تصميم در پي مراجعات مكرر نهادهاي و مراكز مختلف جهت شناسايي، جذب و ارتباط گيري با حقوقدانان متخصص در زمينه هاي مختلف به اين سازمان اتخاذ شده است.

 حقوقدانان و وکلای محترم می توانند جهت همكاري با مراكز و موسسات همكار با سازمان بسيج حقوقدان فرم های زیر را تکمیل و ارسال نمایند. این همکاری ها بسته به موارد نیاز سازمانها، مراکز و موسسات مختلف ممکن است به صورت پاره وقت یا تمام وقت و در زمینه های مختلف کارشناسی حقوقی، مدیر حقوقِی، علمی و پژوهشی و... باشد.

اطلاعات تفصیلی در خصوص نحوه همکاری پس از تطبیق شرایط اعلام شده از سوی حقوقدانان با شرایط مورد نیاز موسسه یا سازمان درخواست کننده کارشناس حقوقی و به صورت مستقیم از سوی مراکز به کارگیرنده به اطلاع حقوقدانان محترم خواهد رسید.

 

فرم ثبت نام وكلا و مشاورين حقوقي                                    فرم ثبت نام ساير حقوقدانان

 

لازم به ذکر است، ارسال اطلاعات به منزله آغاز همكاري نبوده و در صورت تمايل مراكز و موسسات همكار با سازمان بسيج حقوقدانان به استفاده از خدمات تخصصي حقوقدانان، از طريق اين مراكز با حقوقدانان تماس حاصل خواهد شد. همچنين امكان ثبتنام براي كليه حقوقدانان محترم اعم ازحقوقدانان بسيجي يا غير بسيجي وجود دارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.