بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان هرمزگان درخصوص یوم الله ۹ دی

حماسه ۹ دی نشان دهنده بصیرت و ولایت‌مداری ملت ایران و بربادرفتن توطئه های نظام استکباری بود.

روز ۹ دیماه سرآغاز فصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمانهای حضرت امام خمینی (رحمت ا... علیه) و بیعت مجدد با رهبرعزیزانقلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در آزمونی بسیار سخت و بزرگ بود، دوران نوینی که در آن مزیت‌ها و تفاوت‌های شگفت‌انگیز ملت ایران، در مقایسه با سایر ملل آشکار و آنان را به الگویی بی بدیل و کارآمد برای سایر ملت‌ها در مقابله با نظام سلطه و استکبار تبدیل کرد.

حماسه ۹ دیماه که با اراده ملت ولایت مدار ایران اسلامی رقم خورد در راستای حماسه ماندگار و جاودان هشت سال دفاع مقدس بود که نشان داد سرمایه‌های اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی با آگاهی، بصیرت، اعتماد ملی و حضور به موقع در عرصه‌های مختلف و مورد نیاز، همواره الگویی کم نظیر برای دوست و دشمن و عبرت آموز برای آیندگان خواهند بود.

مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی، آگاهانه به ندای مولا و مقتدایشان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) لبیک گفته و در پاسخی کوبنده و انقلابی در نهم دی ماه ۸۸ با تظاهرات چند ده میلیونی حماسه ای دیگر را خلق کردند و اگر نبود درایت و بینش عمیق رهبری معظم انقلاب ، معلوم نبود که چه بر سر این نظام اسلامی می آمد.

اینک بسیج حقوقدانان استان هرمزگان دوشادوش مردم شریف استان، آماده حضور در تجمع مردمی ۹ دی است و ضمن برائت مجدد از فتنه و فتنه گران، بیعت و پیمان خویش را با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مستحکم تر نموده و آرزوی صحت و سلامتی و طول عمرامام خامنه ای عزیز را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.